UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I gdzie są ci wszyscy malkontenci, co pisali, że Olimpia w pierwszych dwóch meczach nie zdobędzie punktu? Jak zwykle po wygranej będzie kilka wpisów, za to po porażce zlot buractwa.

DrPaiChiWo

Anuluj