UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I gdzie są ci wszyscy malkontenci, co pisali, że Olimpia w pierwszych dwóch meczach nie zdobędzie punktu? Jak zwykle po wygranej będzie kilka wpisów, za to po porażce zlot buractwa.
DrPaiChiWo
I gdzie są ci wszyscy malkontenci, co pisali, że Olimpia w pierwszych dwóch meczach nie zdobędzie punktu? Jak zwykle po wygranej będzie kilka wpisów, za to po porażce zlot buractwa.
DrPaiChiWo