UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie chcę dobijać, ale otrzymałem odpowiedź od P. Prezydenta?, podpisaną przez dyr. Depart. Gospodarki Komunalnej, opracowaną przez Referat Nadzoru Właścicielskiego- dotycz. roku w wykonaniu EPEC-u. To bestseller ciepłownictwa elbląskiego. Przy każdym moim zapytaniu :"nie posiadamy danych za wskazany okres". Organ P. Prezydenta, to chyba i P. Prezydent, nie wiedzą: jaka jest cena jednoskładnikowa ciepła, jakie są względne i bezwzględne straty ciepła procentowo i w przeliczeniu na środki, w jakiej wysokości wlicza się je w taryfy, ile na sponsoringi, ile wydano na Termis Operation i jak obniżył on straty ciepła, jakie firmy zewnętrzne obsługują EPEC. Wiedzą tylko, że wynik finansowy Firmy za 2019 to :204.177,72.Ja wiem, że na darowizny poszło co najmniej dwa razy tyle. Wiedzą, że nagrody jubileuszowe oraz nagrody i premie uznaniowe to: 1.115.783."Założenia do planu zaopatrzenie w ciepło. .. ", które tkwią gdzieś w podziemiu- to 27 750 brutto. I to ta firma ma budować, podpisywać czy coś jeszcze ? Szerzej o "modelach"i innych będzie. Przecież po półgroteskowej sesji przed nami komisje RM. Pozdrawiam.

Ryszard Klim

Anuluj