UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy to to muzeum , ktore budowala pani M.Kasprzycka, czy aby prezydent nie odcial ciepla , bo zdaje mi sie , ze nie przepadaja za soba.


Anuluj