UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy to to muzeum , ktore budowala pani M.Kasprzycka, czy aby prezydent nie odcial ciepla , bo zdaje mi sie , ze nie przepadaja za soba.
Czy to to muzeum , ktore budowala pani M.Kasprzycka, czy aby prezydent nie odcial ciepla , bo zdaje mi sie , ze nie przepadaja za soba.