UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"A za jakiś czas władza będzie wynajmować mieszkańców, żeby było kim porządzić, bo rozsądni elblążanie uciekną w końcu z tego miasta. Tak jak wielu młodych już to zrobiło. "NIC dodać NIC ująć. Kolejny mądry, rzeczowy felieton z trafnym podsumowaniem. Niestety bardzo smutnym, ale oczywistym. Pozdrawiam elblążan i Panią Marię.
pampi-ZAWADA