UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Telewizor wyrzucilem z domu,gdy Platforma dostala sie do wladzy,to byl chyba 2008r I nie mam do dzis,tylko radio I internet,mam nadzieje,ze troche mniej mnie media oglupiaja,niewaznie czy to TV publiczna,czy TV komercyjna typu TVN I powiem CI ze podobnie jak Tobie zyje mi sie lzej I o to chyba chodzi.

Zbyszek 1

Anuluj