UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na umowę nie ma co liczyć oni sortuj się spółkami. Mieszkańcy Elbląga mogliby instalować panele słonecznej piecyki gazowe. Po co nam utrzymywanie epec eko oni liczą z nas zyski a i tak wiecznie im mało. Klimat się zmienia możemy być miastem ekologicznym własnym zaangażowaniem


Anuluj