Stary jestem,ja juz tego nie ogarniam,ale chyba bede wiecej placil za c.o.Garbusiarz cyklstaZbyszek1
Stary jestem,ja juz tego nie ogarniam,ale chyba bede wiecej placil za c.o.Garbusiarz cyklsta