UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bo to byla nadzwyczajna klapa i wstyd, sesja obnażyla totalny brak wiedzy rady w temacie ciepła, Epec szkoda słów, jakas dukająca bez zrozumienia Pani i błysk Wawryna jako przedstawiciela Energii i nadal cisza,