UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bo to byla nadzwyczajna klapa i wstyd, sesja obnażyla totalny brak wiedzy rady w temacie ciepła, Epec szkoda słów, jakas dukająca bez zrozumienia Pani i błysk Wawryna jako przedstawiciela Energii i nadal cisza,


Anuluj