UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@chce normalnosci - dokladnie w punkt , tylko malutkich I glupiutkich ten wirus dotyka , media pracuja na swoja marke - Ja juz TV nie ogladam od dwoch lat - system nerwowy wypoczywa , jestem juz prawie szczesliwy. , czego zycze pozostalym

Fuckthemedia

Anuluj