UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Biednego i zadlużonego miasta nie stac na 2 tygodniową komunikację zastępczą bo to jest wlasnie przykład wyrzucania pieniędzy więc jak ma tu być dobrze?
Biednego i zadlużonego miasta nie stac na 2 tygodniową komunikację zastępczą bo to jest wlasnie przykład wyrzucania pieniędzy więc jak ma tu być dobrze?