UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Biednego i zadlużonego miasta nie stac na 2 tygodniową komunikację zastępczą bo to jest wlasnie przykład wyrzucania pieniędzy więc jak ma tu być dobrze?


Anuluj