UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A czy koszty transportu zastępczego nie powinien pokryć prezydent z pensji, którą i tak otrzymuje od mieszkańców? Czy włodarz nie został wynajęty / wybrany / do pracy w UM przez elblążan?


Anuluj