UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak sie buduje hangary jak country club dla elity, czy wezly przesiadkowe widmo, wyrzuca na to grube miliony, to kasy na potrzebne inwestycje nie ma.

Glos

Anuluj