UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Hejo - Ja wiem, że nie wypada źle mówić o zmarłych. Przepraszam, ale nigdy nie uważałem, że należy się każdemu pomnik za to że zmarł. Wiele rzeczy zadziało się za tej prezydentury - tych dobrych i tych złych. Zawdzięczamy mu również obecny kryzys energetyczny czy kilka inwestycji, które nigdy się nie spłacą i będą kosztem dla wszystkich mieszkańców Elbląga. Przepraszam bardzo jeśli ktoś czuje się urażony, ale ja peanów głosić nie będę. Wiele rzeczy zbudował. Ale wiele też rzeczy upadło w trakcie tej prezydentury. Koniec końców jesteśmy gdzie jesteśmy za sprawą jego działań. Wielu ludzi z potencjałem wyjechało z tego miasta dzięki niemu i jego metodom zarządzania. Poza tym czy to on faktycznie to zbudował czy pracownicy urzędu i podległych jednostek? Przez wiele lat Elbląg był miastem o jednym z wyższych wskaźników bezrobocia. Kolejne fabryki i zakłady pracy upadały. Inwestycje zaczęły się dopiero kiedy w Polsce pojawiły się fundusze europejskie. Z wielką władzą płynie jednak wielka odpowiedzialność. I za to, że zamiast być silnym ośrodkiem miejskim, opiniotwórczym, kulturalnym czy edukacyjnym jesteśmy dobrym średniakiem też możemy podziękować nikomu innemu, ale właśnie zmarłemu prezydentowi Henrykowi Słoninie. ps. dziękuję cenzorom za wartościowanie wypowiedzi po co nazywać tą część "a moim zdaniem"skoro na końcu jest ono modyfikowane?

GUS

Anuluj