UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panie Henryku Pan sam widzi jacy są elblążanie w komentarzach...Tym bardziej to co Pan zrobił na rzecz i dobra miasta należy się Panu dozgonna wdzięczność za sam fakt że Panu się chciało...bo ja za Chiny nawet gdybym był najlepszy z najlepszych ekonomistów i menadzerów po prostu omijałbym ten elbląski marazm i malkontenctwo szerokim łukiem.Spoczywaj w spokoju dobry i źyczliwy kochający Elbląg gospodarzu.

Elbląski patriota

Anuluj