UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wieczny odpoczynek szkoda człowieka ale aż tak wychwalać bez przesady tyle mówić jakim był człowiekiem sam Bóg wie jakim naprawdę był człowiekiem i co zrobił jakie miał minusy a na pewno były te teraz czeka w kolejce na sąd ostateczny przed wielkim majestatem okaże się n sądzie jakim był naprawdę człowiekiem ludzie potrafią koloryzować i dodawać a sąd jest sądem wszystko będzie pokazane
Zaradny