UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przede ws,ystkim pożegnaliśmy czlowieka a dopiero Prezydenta,ktorym nie byl juz bardzo dlugo! Wszelkie straty i zaslugi nalezy od kilku dobrych lat kierować do jego licznych i często zmieniajacych się następców!, bo niestety nikt z nich chwalić się nie będzie mial czym , a oceniajmy ich za zycia , a nie po śmierci! Pan Henryk niech spoczywa w spokoju!