UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
My zachód żeśmy już dwukrotnie wyprzedzili, jeżeli o "ochronę przyrody"w złym słowa znaczeniu. Jak czyta się te ostatnie komentarze, to u nas rolnicy są chodzące aniołki Myślicie, że ludzie wam uwierzą?
My zachód żeśmy już dwukrotnie wyprzedzili, jeżeli o "ochronę przyrody"w złym słowa znaczeniu. Jak czyta się te ostatnie komentarze, to u nas rolnicy są chodzące aniołki Myślicie, że ludzie wam uwierzą?