UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@ulala - No właśnie, każdy płaci, a nie tylko rolnicy jak ten wyżej napisał, bo korzyść z melioracji ma każdy. Tak samo u nas każdy ma korzyść z melioracji, bo ona chroni go przed powodzią, a w razie potrzeby przed suszą. Nie tylko rolników, ale i wszystkich Polaków.


Anuluj