UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@zb - Za komuny ten co kosił wały i rowy przy swoim polu to dostawał za to kasę, bo był wałowym i miał jeszcze siano z tych wałów dla siebie.


Anuluj