UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do Gościa, co to napisał: "Ja myślę, że wały na Żuławach to powinni kosić ekoterroryści. "- żeby nie oni to byście wy rolnicy już wszystko wytruli, łącznie z nami !!!!!

ekoludek

Anuluj