UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do Gościa, co to napisał: "Ja myślę, że wały na Żuławach to powinni kosić ekoterroryści. "- żeby nie oni to byście wy rolnicy już wszystko wytruli, łącznie z nami !!!!!
ekoludek
Do Gościa, co to napisał: "Ja myślę, że wały na Żuławach to powinni kosić ekoterroryści. "- żeby nie oni to byście wy rolnicy już wszystko wytruli, łącznie z nami !!!!!
ekoludek