UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Za Gomułki to była komuna, byli junacy, alimenciarze i wojsko i oni robili meliorację pod przymusem to było niewolnictwo, rolników też się czepiali. Komuna się skończyła i każdy robi wg swojego uznania na swoim polu. Dzisaj za pracę trzeba zapłacić. Wody płynące są wlasnością skarbu państwa i to do państwa należy ich utrzymanie i rowów na ziemi państwowej. No i to z tych rzek i rowów zalewa pola.