UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niech Ci pseudoekolodzy przeniosą swój protest do Kalingradu. Tam od lat rządzący Włodarze miasta z ramienia W. Putina wylewają fekalia do Zalewu, na którym to niby, im tak zależy. Ruski mają na wszystko pieniądze tylko nie na to, co trzeba. Brak oczyszczalni ścieków w tak dużym mieście świadczy o ich miłości do ekologi. Jak ci nasi pseudoekologdzy wytrzymają tam miesiącz protestami, to wtedy zrobimy zbiórkę na namioty i wyżywienie dla nich i niech protestują.

kolejny elblążanin

Anuluj