UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przestań robić i będziesz miał to samo. Szpiegu i nieudaczniku. Widocznie wiedzą jak zarobić nie łamiąc prawa, to ich sprawa. Skoro wiesz że nie robią to ty też nie pracujesz bo skąd o tym wiesz, ciężko pracujesz. .


Anuluj