UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie jest to prawda. Ziemie są tutaj dobre i plony dobre, jak zbiory pszenicy z 1 ha wynoszą tutaj 7 ton a 5 ton czy 4 w reszcie kraju to nie da sie ich tutaj zwiększyć 3 krotnie. Bo niemożliwe jest fizycznie osiągnąć 15 ton z 1 ha pszenicy.


Anuluj