UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To już twój problem, idź i zaprotestuj przeciwko temu. Jak ci się nie podoba. Z polem i łąką nigdy tak nie będzie, bo rolnicy nie będą pracować na za darmo na kogoś. Czasy pańszczyzny skończyły się w XIX wieku i tak z dobrej woli w zimę odśnieżają drogi własnym sprzętem i wyciągają z rowów samochody.


Anuluj