UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak płaci podatki za rowy, a nie dostaje za nie dopłat. To na coś te podatki chyba idą? Właśnie na rowy i meliorację jak państwo kasę bierze z podatków, to niech się wywiązuje z obowiązków.
Jak płaci podatki za rowy, a nie dostaje za nie dopłat. To na coś te podatki chyba idą? Właśnie na rowy i meliorację jak państwo kasę bierze z podatków, to niech się wywiązuje z obowiązków.