UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W mieszkaniu za ścianą mieszka dwoje młodych, zdrowych, dorosłych ludzi, z których jedna chyba nigdy nie pracowała (przynajmniej nie pamiętam, a mieszkamy obok siebie 20 lat). Może oni skoszą wały, zamiast żreć, remontować i bawić się za kasę z MOPSu, 500+ innych świadczeń? Nieskalani pracą po emerytury też pewnie łapska pierwsi będą wyciągać.


Anuluj