UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Powinni mieć zakaz gry w hali ul. Grunwaldzka. Elblążan nie stać na udostępnianie takim "graczom"tej hali. Co najwyżej mogą grać w hali SP 1 lub SP 11 to i tak jak na ich możliwości. .. full wypas.

kiki

Anuluj