UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda tych ludzi którzy wojnę przeżyli, a po niej przez nieodpowiedzialnych dowódców zmanipulowani rozpoczęli nierówną i bez szans walkę. Każdy mądry w tym czasie wiedział, że żaden Anders nie przyjedzie na białym koniu, a Zachód aby pozbyć się "polskiego problemu "zdecydował jaka ma być Polska i pod czyim wpływem. Mój wuj w obwodzie grodzieńskim AK, przed wkroczeniem Sowietów, rozwiązał duże zgrupowanie, wypłacił żołd i zakazał nierównej walki i nakazał powrót do domów. Cześć tym biednym ludziom !


Anuluj