UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A wczoraj był marsz, o którym nawet nie wspomnieliście. .. pytam dlaczego?! Tylko miejskie uroczystości obstawiacie, Redakcjo? A oddolne inicjatywy to trzeba zignorować? Rzetelne relacjonowanie rzeczywistości się kłania. Cześć i Chwała Bohaterom!!!

OE-LokalniPatrioci

Anuluj