UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak GDDKiA zrobi obwodnice Jegłownika, bo tłukę się codziennie 50km/h przez tą 3 km wieś i zastanawiam się dlaczego krajówka idzie przez sam środek dużej miejscowości...
Aldekk
Jak GDDKiA zrobi obwodnice Jegłownika, bo tłukę się codziennie 50km/h przez tą 3 km wieś i zastanawiam się dlaczego krajówka idzie przez sam środek dużej miejscowości...
Aldekk