UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak GDDKiA zrobi obwodnice Jegłownika, bo tłukę się codziennie 50km/h przez tą 3 km wieś i zastanawiam się dlaczego krajówka idzie przez sam środek dużej miejscowości...

Aldekk

Anuluj