UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoda ze Elblazanin nie pomysli o ziemiach elbląskich. Jesli chce promowac inne to po co robicie z nim wywiad na portelu...?
Messi
Szkoda ze Elblazanin nie pomysli o ziemiach elbląskich. Jesli chce promowac inne to po co robicie z nim wywiad na portelu...?
Messi