UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda ze Elblazanin nie pomysli o ziemiach elbląskich. Jesli chce promowac inne to po co robicie z nim wywiad na portelu...?

Messi

Anuluj