UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Bo w kolarstwo nie można gra - Jakim narodowo-politycznym? Geograficznym. Skoro gość nie wie gdzie żyje, albo co gorsza wie, ale ma to gdzieś, to sorry. Najpierw do szkoły, potem pod Kruklanki.
hd
@Bo w kolarstwo nie można gra - Jakim narodowo-politycznym? Geograficznym. Skoro gość nie wie gdzie żyje, albo co gorsza wie, ale ma to gdzieś, to sorry. Najpierw do szkoły, potem pod Kruklanki.
hd