UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szukałem źródeł prezentacji. I wydają mi się one mało wiarygodne. Na przykład, na stronie 5 prezentacji ECO, są przedstawione ceny i podane, że z taryf. Niestety nie udało znaleźć takich liczb w taryfach. Nie ma taryf jednoczłonowych, umożliwiających takie porównania. Są w dystrybucji, ale stosowane tylko dla małych odbiorców. A URE nie prezentuje danych statystycznych z poszczególnych przedsiębiorstw. Czy ktoś sprawdzi źródła prezentacji? Czy ktoś wyjaśni, jak przy dwukrotnie droższym paliwie, uda się obniżyć ceny? Zgodnie z obietnicą wyborczą Prezydenta i oczekiwaniami mieszkańców.
entuzjasta