UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Skoro to ma być wyścig "wyścig dookoła Warmii i Mazur"to będzie przebiegał kilkadziesiąt km od Elbląga. .. bez sensu. Nie rozumiem czemu ma być to organizowane w Elblągu.

laskipaa

Anuluj