UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Skoro to ma być wyścig "wyścig dookoła Warmii i Mazur"to będzie przebiegał kilkadziesiąt km od Elbląga. .. bez sensu. Nie rozumiem czemu ma być to organizowane w Elblągu.
laskipaa
Skoro to ma być wyścig "wyścig dookoła Warmii i Mazur"to będzie przebiegał kilkadziesiąt km od Elbląga. .. bez sensu. Nie rozumiem czemu ma być to organizowane w Elblągu.
laskipaa