UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tytuł artykułu brzmi: "Jaki model wybiorą radni"? Co to za pojęcie ? Nie ma takiego tworu w nakazach prawnych. W Ustawie Prawo Energetyczne obowiązkiem samorządu jest przyjęcie "Założeń do planu zaopatrzenia i w ciepło. .. , "lub własnie "Planu", jeżeli występują komplikacje w zaopatrzeniu w ciepło przez przedsiębiorstwa ciepłownicze. Dzisiejsza sytuacja idealnie podchodzi pod to drugie. Nie ma ani "Założeń"ani "Planu". Pomijam drobny fakt, że radni nie są kompletnie przygotowani do podjęcia decyzji 10-lecia. Staje się to też wybiegiem 10 -lecia: "to przecież oni zdecydowali". Pozdrawiam ciepło.
RyszardKlim