UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie jestem specjalistą od energetki cieplnej, ale jak patrze na EKO i prace kotła na biomase to wydaje mi się iż ta paranoja graniczy z cuem chciejstwa. .. ..
hydraulik
Nie jestem specjalistą od energetki cieplnej, ale jak patrze na EKO i prace kotła na biomase to wydaje mi się iż ta paranoja graniczy z cuem chciejstwa. .. ..
hydraulik