UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie jestem specjalistą od energetki cieplnej, ale jak patrze na EKO i prace kotła na biomase to wydaje mi się iż ta paranoja graniczy z cuem chciejstwa. .. ..

hydraulik

Anuluj