UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A podobno kiedyś Elbląg był stolicą łyżwiarstwa szybkiego, a w mieście nie było bezrobocia. A sorry, zaraz znajdzie się wybitny znawca dziejów i napisze, że kiedyś były kartki, kolejki, no i przywoła oczywiście temat dyżurny jako to na półkach był tylko ocet. I nie ważne, że ta sytuacja trwała od końca sierpnia do końca października 1981 roku, ważne, że ten fakt dobrze się sprzedaje.
Kiedyś albo...i tak.