UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Knajpę gdzie będzie można obejrzeć każdy mecz wyjazdowy z którego będzie transmisja. Masz rację "klub" powinien się pokazać na mieście. Ksiądz nie powinien być prezesem. A zamknięcie łuku niby na prośbę kibiców?? Weź nie rozśmieszaj kibiców. Kiedy zamykamy A1 następnie A2. Vip zostaje?? Chyba musi by prezes miał skąd oglądać. Człowieku, co ty robisz z tym klubem, co ty bredzisz wogóle. A PortEl - fajnie jakbyście podpisali zdj.

Pijak z prostej

Anuluj