UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@district heating - Ma Pan rację. Jak się zlikwiduje sieć cieplną i EPEC, to straty się zmniejszą. I energii na pompowanie nie trzeba będzie kupować. Tylko jakie stołki przyszli Prezydenci i przyszli koalicjanci będą obsadzać?


Anuluj