UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Najbardziej opłacalny był by zakup tych kontenerów ,a nie ich najem ,wyszło by najtaniej.No ,ale na zakup to trzeba mieć pieniądze czyli pozostaje najem ,który i tak do tych dwóch propozycji przebija cała stawkę. Kiedy coś najmujemy nie interesują nas koszty naprawy,obsługi technicznej tylko paliwo i wiooo
LPGwHolenderskimGazie