UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Największym kuriozum jest koszt podgrzania m3 wody. Jedna z najdroższych jednostek cen ciepła w Polsce i do tego najbardziej śmieszna sytuacja kiedy podgrzanie wody tym samym czynnikiem dochodzącym do węzła cieplnego kosztuje jeszcze więcej.