UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kolejne kilka pomysłów. Jeszcze mniej wiarygodne niż kilkanaście poprzednich. Obraza samorządności, że takie majaczenia przedstawia się takiemu gronu. Dlaczego finansują to odbiorcy ciepła? Dlaczego nie skorzystano z doświadczeń/ firm, które to samo rozwiązywały dopiero w Olsztynie? Dlaczego sensownych pytań nie mogą zadawać radni koalicji? Ścina się posłańców ze złymi wiadomościami? W koalicji myśleć wolno tylko wodzowi? I dotyczy to wszystkich koalicji w ustroju partiokracji.

entuzjasta

Anuluj