UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Prezes EPEC stwierdził, że możliwe jest obniżenie kosztów dystrybucji. To dlaczego do k...y nędzy jeszcze tego nie zrobił?????

entuzjasta

Anuluj