UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Prezes EPEC stwierdził, że możliwe jest obniżenie kosztów dystrybucji. To dlaczego do k...y nędzy jeszcze tego nie zrobił?????
entuzjasta
Prezes EPEC stwierdził, że możliwe jest obniżenie kosztów dystrybucji. To dlaczego do k...y nędzy jeszcze tego nie zrobił?????
entuzjasta