UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tylko po co stawiać kontener na Dojazdowej albo Elektrycznej? Przecież lepiej Nad Jarem albo Zawadzie. I mamy 30% taniej bez EPECu. Czyli lepiej niż obietnice Prezydenta. I kilka stołków zbędne.
entuzjasta
Tylko po co stawiać kontener na Dojazdowej albo Elektrycznej? Przecież lepiej Nad Jarem albo Zawadzie. I mamy 30% taniej bez EPECu. Czyli lepiej niż obietnice Prezydenta. I kilka stołków zbędne.
entuzjasta