UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tylko po co stawiać kontener na Dojazdowej albo Elektrycznej? Przecież lepiej Nad Jarem albo Zawadzie. I mamy 30% taniej bez EPECu. Czyli lepiej niż obietnice Prezydenta. I kilka stołków zbędne.

entuzjasta

Anuluj