UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Obie propozycje noszą znamiona kompromitacji. Każdy kto choć trochę zna się na ciepłownictwie wie że dziś nie buduje się ciepłowni o takim zasięgu zasilania jakim jest jedno zródło dla dużego miasta z uwagi na wielkie straty ciepła w sieci którą przesyłane jest to ciepło.


Anuluj