UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Obie propozycje noszą znamiona kompromitacji. Każdy kto choć trochę zna się na ciepłownictwie wie że dziś nie buduje się ciepłowni o takim zasięgu zasilania jakim jest jedno zródło dla dużego miasta z uwagi na wielkie straty ciepła w sieci którą przesyłane jest to ciepło.