UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Prosta zasada - Ec sprzedaje ciepło do EPEC za np. X. Ec sprzedaje to samo ciepło dla mieszkanców (wspólnot )za 1,2 X. Zawsze na rynku pośrednik żyje dobrze, kosztem sprzedającego (czytaj mieszkańców)

e-g

Anuluj