UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

krytyku Sztuki, prezentację Panu Wawrynowi przygotował były k-k dziełu eksploatacji z EPEC, nie zakładaj że to element kampanii bo EKO walczy o życie. Czyli albo ta kotłownia będzie produkowała ciepło dla Miasta i parę dla Browaru, abo pójdzie z torbami. Jako producent prądu sa mniej niż zero i na rynku sie nie liczą. Jak już pisałem wcześniej nie jestem fanem EKO, ale potrafię docenić profesjonalizm i włożoną pracę i jest mi tylko wstyd że miejski EPEC zszedł na takie psy. Oby montaż silników wypalił, bo to jest dobre rozwiązanie. Epec powinien próbować przekonać EKO aby zamontowali je na stacjach m. Północ i ograniczyli straty przesyłu bo to jest jedna z dróg obniżenia opłaty przesyłowej. .

district heating

Anuluj