UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oglądając zdjęcia mam ogromne wątpliwości, że w imieniu Energii sprawę referował prezes Wawryn. Widoczni na zdjęciach prelegenci- pan z brodą i pan w okularach-na pewno żaden z nich, nim nie jest. Chyba że nie pokazano wszystkich referujących.


Anuluj