UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oglądając zdjęcia mam ogromne wątpliwości, że w imieniu Energii sprawę referował prezes Wawryn. Widoczni na zdjęciach prelegenci- pan z brodą i pan w okularach-na pewno żaden z nich, nim nie jest. Chyba że nie pokazano wszystkich referujących.