UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Prawda jest taka, że prezydent i wiceprezydent Wróblewski nie zrobił nic. Problem z ciepłem nierozwiązany i bez szans na samodzielne finansowanie, oczyszczalnia ścieków na progu możliwej działalności, transport miejski ledwo zipie, ulice i chodniki jakie są sami widzicie. Młodzież ucieka do Gdańska i Warszawy. Otoczony kamarylą znajomków toczy mafijno/partyjne wojenki zamiast dogadać się z Pisem i walczyć o pieniądze na miejskie inwestycje.

kolinskinaprezydenta

Anuluj